PRODUKTE PËR TREGUN VENDAS

Vasketat e Aluminit Rimmed® ​(me dhe pa kapak) janë të modeleve dhe formave të ndryshme duke i bërë ato ideale për transportin,magazinimin,ngrohjen dhe shërbimin e ushqimit.
Vasketat e Aluminit janë 100% të riciklueshme dhe ky riciklim nënkupton përdorimin e 95% më pak energji në krahasim me prodhimin e materialit të papërpunuar,gjë që e bën aluminin një material shumë ekologjik. Vasketat e aluminit lejojnë një përcueshmëri të lartë termike,rezistencë të lartë ndaj nxehtësisë,mbrojtje 100% ndaj dritës,yndyrnave,ujit,oksigjenit dhe CO2.
Janë tërësisht higjenike,mbrojnë përhapjen e mikrobeve dhe nuk ndërveprojnë me ushqimin.

Kurseni kohë me bombulën e gazit Rimmed®! Ju ofron cilësi, siguri maksimale dhe thjeshtësi në përdorim! Zgjat shumë dhe nuk ka aromë gjatë përdorimit.

Shijojeni kafen me qetësinë që ju duhet çdo mëngjes.

Fshesa e pastrimit plastike Rimmed® është produkti ideal për të përmbushur çdo kërkesë tuajën për pastrimin e shtëpisë të brendshëm dhe të jashtëm.
E projektuar për të bërë të mundur pastrimin e plotë të qosheve dhe vendeve më të ngushta dhe më të vështira për tu arritur.

Rimmed®- Përqafo Cilësinë!

Mbusheni qesen me ujë apo çfarëdo lloj tjetër lëngu që mund të ngrijë nëpërmjet tunelit të qeses së akullit. Griseni qesen tek pjesa e sipërme. Pastaj lidheni qesen mirë dhe vendoseni në frigorifer. Pasi lëngu të jetë bërë akull ju mund ti hiqni nga qesja e akullit.

  • Gjerësia (cm): 18.5
  • Gjatësia (cm): 33

 

Peshqirat Mikrofibër Pastrimi Rimmed®​, japin një këndvështrim të ri në fushën pastrimit dhe higjienës. Ato përbëhen nga 80% poliestër dhe 20% poliamid. Falë aftësisë së tyre absorbuese ato largojnë sasi të mëdha mikrobesh pa përdorur kimikate. Peshqirat Mikrofibër të Pastrimit kanë vetinë të thahen shpejtë,duke e bërë të vështirë rritjen e baktereve në to. Ato mund të përdoren për pastrimin e cdo lloj sipërfaqeje, si dysheme, xhama, pajisjet elektro-shtëpiake etj. Shtëpia juaj do të shkëlqej dhe pastërtia do të zgjasë më shumë pas përdorimit të Peshqirave Mikrofibër.

Falë qeseve Slider Bags dhe Zipper Bags nga Rimmed®, ju mund të mbani ushqimet të freskëta dhe të organizuara në frigoriferin tuaj.

Praktike, të thjeshta dhe ideale në përdorim​. Zipper dhe Slider Bags vijnë në dy masa të ndryshme: 1 dhe 3 L

Provojini dhe ju sigurojmë që do t’i përdorni çdo ditë të mundshme.

Kunjat e dhëmbëve Rimmed® janë të përbëra nga materiali 100% bamboo, duke i bërë ato ideale në përdorimin e higjienës së gojës.

Kunjat e dhëmbëve janë një alternativë e shpejtë në mungesë të fillit dentar. Maja e tyre e fortë por jo e dëmshme ndihmon në nxjerrjen e grimcave të mbjetjeve ushqimore nga dhëmbët pas çdo vakti.
Ato janë të dizenjuara për të hyrë në ato vende të gojës ku furcat e brishta nuk mund të arrijnë.
Kunjat e dhëmbëve Rimmed janë një komoditet i domosdoshëm në përditshmërinë tonë.

Me pambukun më të butë në majë se cdo kunjë tjetër,Kunjat e Pambukut Rimmed® e bëjnë më të lehtë pastrimin e zonave të vogla, ato janë perfekte për pastrimin e jashtëm të veshëve,hundëve,pastrimin e kërthizës, pastrimin e manikyrëve,aplikimin e makeup-it,punimin e veprave artizanale dhe shumë funksioneve të tjera.

Ato përbëhen nga një pambuk 100% të pastër me cilësi të lartë.

Pipat Plastike Rimmed® janë këtu për ti bërë më freskuese pijet tuaja dhe për tju siguruar sa më shumë prakticitet në pirjen e lëngjeve dhe kafeve në përditshmërinë tuaj.Pipat Rimmed vijnë tek ju me një shumëllojshmëri ngjyrash,modelesh dhe materialesh.

Duke filluar nga ato më të thjeshtat,duke vazhduar me pipat plastike të veshura me letër,për të siguruar sterilitet në servirjen e pijeve tona, e deri tek pipat ekogjike të letrës që tashmë bëjnë të mundur mbrojtjen e mjedisit.
Canye®- Vret dhe Mbron
Mushkonjat përvecse mund të shkaktojnë pickime të dhimbshme dhe kruajtëse ato mund të cojnë edhe në sëmundje të rrezikshme dhe fatale si malaria.
Nëse jeni duke pyetur se si mund të shpëtoni nga mushkonjat,Canye® është këtu për ju duke ju mbrojtur ju dhe familjen tuaj.
Canye®  vjen pranë jush në format më praktike të mundshme.Mjafton të keni një aparat Canye® të cilin mund ta përdori me tabletat ose lëngjet rimbushëse dhe ju do të jeni të mbrojtur për plot 480 orë.
 
Merrni mbrojtjen më të mirë me CANYE®
Vasketat Plastike Rimmed® ​(me dhe pa kapak) janë të modeleve dhe formave të ndryshme duke i bërë ato ideale për transportin,magazinimin dhe shërbimin e ushqimit.

Vasketat Plastike janë 100% të riciklueshme dhe ky riciklim nënkupton përdorimin e 95% më pak energji në krahasim me prodhimin e materialit të papërpunuar,gjë që e bën plastikën një material shumë ekologjik. Vasketat Plastike lejojnë një përcueshmëri të lartë termike,rezistencë të lartë ndaj nxehtësisë.

Janë tërësisht higjenike,mbrojnë përhapjen e mikrobeve dhe nuk ndërveprojnë me ushqimin.

Qeset për plehra Rimmed®​ janë shumë të plota dhe të forta, gjë që i bën ato tepër rezistente.

Janë të dobishme pasi nuk lejojnë pikimin e lëngjeve.

Rimmed®- Zgjedhja juaj më e mirë!

Llampat LED Bulb Rimmed® janë ndër llampat më cilësore në tregun Shqipëtar.Falë diodave LED llampa arrin shkëlqimin e plotë menjëherë pa vonesa të ngrohjes.Llampat LED Bulb kanë një jëtëgjatësi shumë herë më të lartë sesa llampat e zakonshme fluoreshente.Fikja dhe ndezja e shpeshtë e llampës nuk e zvogëlon jetëgjatësinë e saj.  Kurseni 90% të energjisë elekrike duke përdorur llampa LED. Llampat e zakonshme përmbajnë mërkur në brendësi të tyre,duke kërkuar një trajtim të vecantë pas djegies së saj,ky rrezik nuk ekziston në llampat LED.
Llampat LED nuk prodhojnë rreze UV,ato ndricojne njësoj si në temperatura të ulëta dhe në temperatura të larta. Rimmed® ofron llampa LED me ndricim të ngrohtë(ndricim i verdhë) dhe ndricim të ftohtë(ndricim i bardhë).

1) Filmi manual -karakterizohet nga një fleksibilitet dhe rezistencë të lartë duke siguruar fashimin e produkteve të mprehta pa u prerë apo këputur.Eshtë shumë i lehtë në përdorim,kërkon vetëm një tërheqje minimale gjatë aplikimit.Siguron mbrojtjen nga shiu  dhe erërat e forta duke mbrojtur maksimalisht produktin.

Trashësia 23 MY/Pesha sipas kërkesave të klientëve

2)Filmi për makineri-siguron paketimin e paletave me ndihmën e makinerisë mbështjellëse.Filmi është rezistentë ndaj këputjes,ruan dhe fikson paletën gjatë transportit.Transparenca e tij lejon identifikimin e produktit dhe barkodeve të vendosura në paletë.

Trashësia 23 MY/Pesha 16kg/roll

sqAlbanian

VASKETA ALUMINI

Vasketa alumini Rimmed

BOMBUL GAZI DHE PETROGAZ

FSHESA

QESE PËR KUBA AKULLI

PESHQIR MIKROFIBËR

PESHQIR MIKROFIBËR RIMMED

QESE PËR RUAJTJE USHQIMI

KUNJA DHËMBËSH

KUNJA PAMBUKU

PIPA PLASTIKE / LETRE

APARAT KUNDËR INSEKTEVE

VASKETA PLASTIKE

QESE PLEHRASH

LLAMPA NDRICIMI

STRETCH FILM PËR PALETA