Rimmed®️ ka marrë pjesë në “Halal Expo Albania” 2024

Rimmed

Rimmed®️ mori pjesë nga data 3 deri në 5 Mars 2024 në edicionin e 4rt të Halal Expo Albania. Halal Expo Albania është eventi i parë dhe më i madhi Halal në Ballkan. Ky edicion u zhvillua në pallatin e Kongreseve, Tiranë.
Shfaqi një gamë të gjerë produktesh, kryesisht letra kuzhine e higjenike, letra pjekje e alumini, membrana plastike etj.

Të fundit

Kategoritë

Keni ndonjë pyetje?

Jeni të lutur të na kontaktoni për gjithçka, dikush nga stafi ynë do të ju përgjigjet pyetjeve tuaja sa më shpejtë!
 
Faleminderit që na zgjidhni!
sqAlbanian